KONST / Litografier / Färglitografi 16285046
nr 1628 5046
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 182/260, golfklubbor. Färglitografi, bildmått: 59x39cm, yttermått inklusive ram: 75x55cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:36:46
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg